Ju jeni vizitori 4695446

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile zona Oxhaku
 • 20160824_103024
  Full Screen
  • 20160824_103024%1/7
  • 20160824_103041%2/7
  • 20160824_103322%3/7
  • 20160824_103334%4/7
  • 20160824_103340%5/7
  • 20160824_103415%6/7
  • 20160824_103420%7/7
  1/7
  20160824_103024
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 341
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Allias
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga besim fagu
  • Zona e brendshme: 310 m²
  • Mbulim zone: 310 m²
  • Zone toke: 110 m²
   • per shitje 180 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje vile me ambient te bollshem ne nje zone rezidenciale mjaft te qete dhe larg zhurmave dhe ndotjes se qytetit. Ambienti perbehet nga 2 kate ku ne secilin kat ndodhen 2 dhoma, tualet, sallon dhe kuzhine e vecuar. Oborri me mundesi parkimi me nje siperfaqe prej 110 m². Ka drejtim pernedim-lindje. Per me shume informacione ose per nje vizite te mundeshme jeni te lutur te na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 310.00 m²
   • Zone toke 110.00 m²
   • Zone interneti 310.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %