Ju jeni vizitori 4215878

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 1+1 TE KOMPLEKSI DELIJORGJI.
Ekskluzive
 • WhatsApp Image 2016-08-22 at 11.46.53
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-08-22 at 11.46.53%1/4
  • WhatsApp Image 2016-08-22 at 11.46.50%2/4
  • WhatsApp Image 2016-08-22 at 11.46.52 (1)%3/4
  • WhatsApp Image 2016-08-22 at 11.46.59%4/4
  1/4
  WhatsApp Image 2016-08-22 at 11.46.53
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 159
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: Kompleksi Delijorgji
  • Zona e brendshme: 62 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • per shitje 56 700 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70.01 m2 dhe ndodhet ne katin e trete banim.Apartamenti ndodhet ne rrugen e Kavajes, shume prane me Bulevardin Bajram Curri dhe kryqezimit te 21-dhjetorit.
  Gjendet ne nje nga komplekset e reja me te mira te ndertuara vitet e fundit.
  Kompleksi ka nje cilesi te larte ndertimi dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme si: ashensore, administrim, parking, siguri, ambjente shlodhese dhe argetuese, bar-restorant, etj.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 62.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglent Bici
  Broker
  Telefone: +355672049400
  email: eglentbici@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %