Ju jeni vizitori 4572830

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient zyrash per qira te Sky Tower
 • 20160829_104801
  Full Screen
  • 20160829_104801%1/12
  • 20160829_104821%2/12
  • 20160829_104812%3/12
  • 20160829_104833%4/12
  • 20160829_104837%5/12
  • 20160829_104826_HDR%6/12
  • 20160829_104853%7/12
  • 20160829_104848%8/12
  • 20160829_104858%9/12
  • 20160829_104904%10/12
  • 20160829_104909%11/12
  • 20160829_104930%12/12
  1/12
  20160829_104801
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 447
  • Tipi i prones: Materiale per zyre
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ibrahim Rugova
  • Zona e brendshme: 160 m²
  • Mbulim zone: 167 m²
   • Per qira  1 725 €
 • Detajet e prones

  Ambiente zyrash te Sky Tower per qira. Ambientet jane te saporestauruara me parket, dyer,mobilie zyrash dhe cdo gje te nevojshme. Ambienti eshte i perbere nga 5 dhoma pune si dhe ambienti i receprionit. Per me shume informacion dhe vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 5
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Transport publik
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 167.00 m²
   • Zone interneti 160.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta