Ju jeni vizitori 4678040

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qera
 • IMG_9947.JPG
  Full Screen
  • IMG_9947.JPG%1/8
  • IMG_9944.JPG%2/8
  • IMG_9946.JPG%3/8
  • IMG_9943.JPG%4/8
  • IMG_9949.JPG%5/8
  • IMG_9945.JPG%6/8
  • IMG_9950.JPG%7/8
  • IMG_9948.JPG%8/8
  1/8
  IMG_9947.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 132
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr e Kavajes
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Zone toke: 120 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Qera tek Qendra Globe. Ka nje planimetri shume te rregullte dhe nje organizim perfekt te ambjenteve te brendshme. Apartamenti ka nje mobilim shume te mire. Ka akses shume te mire te cdo lloj facilitete si shkolla, supermarkete, transportin publike. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ermal Aliaj
  Telefone: 00355696556777
  email: ermal0405@outlook.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta