Ju jeni vizitori 4692589

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1
 • 14102509_306170843074343_7969810911222737311_n
  Full Screen
  • 14102509_306170843074343_7969810911222737311_n%1/6
  • 14192095_306166609741433_4854114176010409541_n%2/6
  • 14102287_306168063074621_2448971936656682371_n%3/6
  • 14080038_306168466407914_8240040666936508767_n%4/6
  • 14192170_306167333074694_4162690019888117217_n%5/6
  • 14199682_306167659741328_6486089730799779117_n%6/6
  1/6
  14102509_306170843074343_7969810911222737311_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 395
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Libri universitar
  • zone: - - -
  • Adresa: RRUGA ABDYL FRASHERI
  • Zona e brendshme: 90 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ka nje siperfaqe 90m2 dhe eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi 1 kuzhine 1 tualet dhe 1 ballkon.

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes.

  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 90.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta