Ju jeni vizitori 4688068

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira
 • 14107649_10209431512972333_2250783211002350663_o
  Full Screen
  • 14107649_10209431512972333_2250783211002350663_o%1/9
  • 14124974_10209431497531947_6138230304718349660_o%2/9
  • 14138190_10209431513972358_1692581309912989238_o%3/9
  • 14212160_10209431521212539_1531771120565809237_n%4/9
  • 14212034_10209431502212064_3537304745217036814_n%5/9
  • 14212635_10209431516892431_3818175166206545234_n%6/9
  • 14195372_10209431518532472_2879468296310427301_o%7/9
  • 14212092_10209431519252490_2763724600152701124_n%8/9
  • 14188428_10209431522612574_108643580358705119_o (1)%9/9
  1/9
  14107649_10209431512972333_2250783211002350663_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 291
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagjia nr 4 Rruga Idriz Alidhima
  • Zona e brendshme: 85 m²
  • Mbulim zone: 75 m²
  • Zone toke: 10 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Jepet me qira nje apartament 2+1 ne lagjen nr 4 prane rrethrrotullimitr te spitalit. Perbehet nga dy dhoma gjumi ,sallon, kuzhine dhe nje tualet. Apartamenti eshte i kompletuar dhe komod
  Per me teper informacion na kontaktoni

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 75.00 m²
   • Zone toke 10.00 m²
   • Zone interneti 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Anxhela Kasneci
  Agent
  Telefone: 0694050036
  email: anxhela.kasneci@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta