Ju jeni vizitori 4636929

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me Qira te Liqeni i Farkes.
 • 11
  Full Screen
  • 11%1/15
  • 15%2/15
  • 5%3/15
  • 4%4/15
  • 6%5/15
  • 8%6/15
  • 7%7/15
  • 1%8/15
  • 10%9/15
  • 13%10/15
  • 12%11/15
  • 3%12/15
  • 17%13/15
  • 14%14/15
  • 16%15/15
  1/15
  11
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 471
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Adresa: farke
  • Zona e brendshme: 395 m²
   • Per qira  1 400 €
 • Detajet e prones

  Jepet Vile me qira te Liqeni i Farkes.Vila organizohet ne 3-kate.Ka 6 dhoma gjumi,1 dhome ndenj,6 tualete,3 ballkone dhe vend parkimi per 3 makina.Vila ka nje mobilim cilesor.Per nje jetese sa me larg zhurmes se qytetit.Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 6
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 6
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 395.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 3
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695549112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta