Ju jeni vizitori 4615537

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira
 • 14102765_794951530647029_2706906268517542832_o
  Full Screen
  • 14102765_794951530647029_2706906268517542832_o%1/5
  • 14115667_794951070647075_4719135970413845422_o%2/5
  • 14138099_794951020647080_9073865803214076993_o%3/5
  • 14188474_794951553980360_7653034779994836482_o%4/5
  • 14188676_794951157313733_7433289184828422343_o%5/5
  1/5
  14102765_794951530647029_2706906268517542832_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 89
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stacioni I trenit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
  • Zone toke: 100 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1.
  Apartamenti ka siperfaqe 100m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me kend gatimi, 2 tualete dhe ballkon.
  Ofrohet totalisht i mobiluar.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta