Ju jeni vizitori 4600578

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartament me qira 2+1 tek Qendra Nobis
 • 14191458_650241635136289_200060744_o
  Full Screen
  • 14191458_650241635136289_200060744_o%1/15
  • 14152160_650241421802977_142964527_o%2/15
  • 14164182_650241561802963_1943954685_o%3/15
  • 14191379_650241551802964_658645171_o%4/15
  • 14203670_650241745136278_5199931_o%5/15
  • 14163948_650241541802965_296908488_o%6/15
  • 14194497_650241758469610_859030451_n%7/15
  • 14152104_650241755136277_1554961062_o%8/15
  • 14191818_650241775136275_1495062974_o%9/15
  • 14203521_650241535136299_1878937860_o (1)%10/15
  • 14203508_650241715136281_507206153_o%11/15
  • 14191566_650241685136284_249906116_o%12/15
  • 14163837_650241681802951_2071368099_o%13/15
  • 14164153_650241445136308_1685909892_o%14/15
  • 14163583_650241418469644_210218665_o%15/15
  1/15
  14191458_650241635136289_200060744_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 472
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Tek qendra Nobis
  • Zona e brendshme: 73 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • Per qira  850 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet në një ndër zonat më të qeta, më të kërkuara dhe me më shumë akses të Tiranës. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe është i organizuar me dy dhoma gjumi, 1 tualet, dhomë ndënjeje-guzhinë, ballkon .Në çmim përfshihet edhe një vendparkimi brenda qendrës Nobis.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 73.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta