Ju jeni vizitori 4692609

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 i mobiluar
 • 4.JPG
  Full Screen
  • 4.JPG%1/14
  • 20.JPG%2/14
  • 23.JPG%3/14
  • 2_Ngrenja.JPG%4/14
  • 3_Kuzhina.JPG%5/14
  • 9.JPG%6/14
  • 8.JPG%7/14
  • 10.JPG%8/14
  • 11.JPG%9/14
  • 32.JPG%10/14
  • 7.JPG%11/14
  • 30.JPG%12/14
  • 16.JPG%13/14
  • Pamja Ballkoni 4.JPG%14/14
  1/14
  4.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 251
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Unaza e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja 17, Rruga " Hysen Myshketa"
  • Mbulim zone: 110 m²
   • per shitje 84 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqe 110 m2, ne zonen e Unazes se Re, prane rrethrrotullimit ne lagjen 17. Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndjenje, kuzhine, dy tualete dhe dy ballkone me orientim nga lindja dhe pamje nga rruga kryesore. Ndodhet ne katin e tete banim, mund te shitet i mobiluar ose jo.Te gjitha dhomat kane pajisje ajri te konicionuar si dhe system ngrohje. Mobilimi i apartamentit eshte modern e mjaft cilesore, me pajisje elektronike italiane. Cmimi i apartamentit me te gjithe pajisjet e nevojshme eshte 84 000 euro/total, ndersa i pamobiluar ai shitet 71 500 euro/total. Ju ftoj ta vizitojme se bashku kete prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 2
   • Korridor 1
   • Dhoma e ngrenjes 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • Stacion/zjarrfikes
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • zone historike
   • spital
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • Supermarkete
   • Vend taksish
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Mbulesa
   • Sobe
   • tharese
   • frigorifer
   • furnizime
   • Dere e sigurise se larte
   • Pajisjet per kuzhine
   • Ngritje 1
   • Mikrovale
   • sobe
   • antene parabolike
   • Frigorifer
   • dush 2
   • lavatrice
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • Sherbimi I pastrimit javor
   • elektricitet
   • gaz
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %