Ju jeni vizitori 4692507

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 1+1 ne shitje, prane Xhamise se Tabakeve
 • WhatsApp Image 2016-09-28 at 10.41.48
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-09-28 at 10.41.48%1/9
  • WhatsApp Image 2016-09-28 at 10.41.04%2/9
  • DSC_9966.JPG%3/9
  • DSC_9978.JPG%4/9
  • WhatsApp Image 2016-09-28 at 10.41.23%5/9
  • DSC_9969.JPG%6/9
  • DSC_9972.JPG%7/9
  • DSC_9967.JPG%8/9
  • DSC_9963.JPG%9/9
  1/9
  WhatsApp Image 2016-09-28 at 10.41.48
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 557
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Baletit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 53 m²
   • per shitje 58 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje nga lagjet me te qeta te qytetit, prane Xhamise te tabakeve shitet apartament ne katin e 5-te te nje pallati te ri e cilesor. I organizuar ne 1 dhome ndenje bashke me pjesen e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon i vogel. Per me shume info na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 53.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %