Ju jeni vizitori 4606623

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet 1+1 tek Unaza e Re, OKAZION
 • IMG_9157
  Full Screen
  • IMG_9157%1/5
  • IMG_9158%2/5
  • IMG_9156%3/5
  • IMG_9159%4/5
  • IMG_9160%5/5
  1/5
  IMG_9157
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 397
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 79 m²
   • per shitje 28 000 €
 • Detajet e prones

  Godina ndodhet ne vijen e pare te ndertimit, buz rruges kryesore ne Unaz te Re. Apartamenti ndodhet ne katin e 7. Eshte ne gjendjen fillestare te ndertimit dhe kjo e ben te thjeshte per bleresin te modeloje apartamentin sipas stilit qe i pelqen. Ka organizim shume te mire hapsinor dhe gjithe siperfaqja eshte e shfytezueshme. Orjentohet nga Lindja. Apartamenti nuk ka certefikate pronesie dhe ne godine nuk eshte montuar akoma ashensori. Cmimi eshte okazion bazuar ne vendndodhjen dhe ate cka ofron apartamenti! Jeni te ftuar te kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 79.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %