Ju jeni vizitori 4202772

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 bosh per qira
 • DSCN0605.JPG
  Full Screen
  • DSCN0605.JPG%1/13
  • DSCN0604.JPG%2/13
  • DSCN0608.JPG%3/13
  • DSCN0609.JPG%4/13
  • DSCN0610.JPG%5/13
  • DSCN0607.JPG%6/13
  • DSCN0606.JPG%7/13
  • DSCN0612.JPG%8/13
  • DSCN0613.JPG%9/13
  • DSCN0611.JPG%10/13
  • DSCN0614.JPG%11/13
  • DSCN0615.JPG%12/13
  • DSCN0616.JPG%13/13
  1/13
  DSCN0605.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 624
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit te "Cakra"
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, 112 m² dhe eshte i organizuar ne 3dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 2tualete, ballkon. Apartamenti ndodhe ne katin e 4-tert te nje pallat te ri me ashensor dhe me punime mjaft cilesore. Ne cmim perfshihet edhe nje post parkim. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kepi
  Telefone: +355694050013
  email: malvina.kepi@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta