Ju jeni vizitori 4615480

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet apartament 2+1 me qira tek Nobis
 • 14191647_483771911823357_1293070006_o
  Full Screen
  • 14191647_483771911823357_1293070006_o%1/19
  • 14191846_483771918490023_1479005447_o%2/19
  • 14233781_483771885156693_1010576913_o (1)%3/19
  • 14202907_483771998490015_55736596_o (2)%4/19
  • 14203445_483771995156682_122599584_o%5/19
  • 14191494_483771925156689_1270727238_o%6/19
  • 14233875_483772005156681_1086902035_o%7/19
  • 14124058_483771938490021_1240124806_o%8/19
  • 14191515_483771961823352_1763215902_o%9/19
  • 14163956_483771951823353_538381431_o%10/19
  • 14233635_483771821823366_282884753_o%11/19
  • 14191654_483771955156686_216823638_o%12/19
  • 14215757_483771831823365_981361392_o%13/19
  • 14163761_483771978490017_54167129_o%14/19
  • 14191345_483771968490018_925541639_o%15/19
  • 14191844_483771981823350_1770144481_o%16/19
  • 14191758_483771848490030_1743153619_o%17/19
  • 14215662_483771941823354_1647005389_o (2)%18/19
  • 14163852_483772031823345_647093381_o%19/19
  1/19
  14191647_483771911823357_1293070006_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 473
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Brenda tek kompleksi Nobis
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 164 m²
   • Per qira  2 000 €
 • Detajet e prones

  Në rrugën Sami Frashëri në qendrën Nobis jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne menyre moderne.
  Apartamenti ndodhet në katin e katert në një ndër pallatet më të mirë dhe me cilesor në Tiranë. Ambjenti i ketij apartamenti eshte i organizuar sallon +guzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Dy dhomat e gjumit jane me parket. Në çmim përfshihen taksat edhe një vendparkimi brenda qendrës Nobis.
  Afërsia me çdo facilitet publik dhe privat si dhe vendndodhja në një ndër pallatet më cilësorë e bëjnë një pronë shumë të mirë për banim.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 164.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta