Ju jeni vizitori 4615432

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 ne shitje te Fresku
 • WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.35.54 (2)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.35.54 (2)%1/15
  • WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.35.54 (3)%2/15
  • WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.36.38 (5)%3/15
  • WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.35.54%4/15
  • WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.35.25 (5)%5/15
  • WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.35.25 (1)%6/15
  • WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.35.54 (4)%7/15
  • WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.35.54 (6)%8/15
  • WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.35.54 (7)%9/15
  • WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.35.54 (8)%10/15
  • WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.35.54 (1)%11/15
  • WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.35.54 (5)%12/15
  • WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.35.25 (6)%13/15
  • WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.36.38 (3)%14/15
  • WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.36.38%15/15
  1/15
  WhatsApp Image 2016-09-01 at 15.35.54 (2)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 93
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: Fresku
  • Zona e brendshme: 107,60 m²
  • Mbulim zone: 107,60 m²
   • per shitje 73 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne Fresk 3+1 me siperfaqje 107.6 m2
  I organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon me kend gatimi, 1 tualet dhe 2 ballkone.
  Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me cilesore te ndertuar 2 vitet e fundit ne fresk.
  Ndodhet ne katin e IV me orientim jug, lindje, perendim, me ndricim te bollshem natyral.
  Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete me ajer te paster dhe me pamje panoramike si nga mali i Dajtit dhe komplet Tiranen
  Per nje shoqerim ne apartament ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 107.60 m²
   • Zone interneti 107.60 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %