Ju jeni vizitori 4638726

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartamenti 1+1
 • 14101872_1187858787901619_1605036648_n
  Full Screen
  • 14101872_1187858787901619_1605036648_n%1/8
  • 14080920_1187858954568269_1636773188_n%2/8
  • 14101712_1187858967901601_1587663311_n%3/8
  • 14080955_1187858934568271_77149489_n%4/8
  • 14080835_1187858761234955_1115159888_n%5/8
  • 14101515_1187858814568283_2010761095_n%6/8
  • 14089627_1187858887901609_2011115243_n%7/8
  • 14101713_1187858871234944_377595676_n%8/8
  1/8
  14101872_1187858787901619_1605036648_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 253
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Tregu fshatar
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 60,50 m²
   • per shitje 32 900 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament me siperfaqje 60.5 metra ne zonen e tregut fshatar. Ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e 3-te dhe eshte teresisht i restauruar . Instalimet hidraulike dhe elektrike jan te gjitha te reja. Apartamenti eshte i mobiluar , i pajisur me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme . Ju mirepresim per nje vizite nga afer te kesaj prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 60.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klajd Shahini
  Agent
  Telefone: +355693544266
  email: klajdishahini92@gmail.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %