Ju jeni vizitori 4678025

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet dyqan ne rrugen e Barrikadave.
 • SAM_5902.JPG
  Full Screen
  • SAM_5902.JPG%1/1
  1/1
  SAM_5902.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 345
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga barrikadave
  • Zona e brendshme: 50 m²
  • Mbulim zone: 50 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient biznesi me nje siperfaqe prej 50 m2 i ndodhur ne katin pare te nje pallati te ri ne nje nder zonat me te frekuentuara te Tiranes . Dyqani eshte i qjithi me fasad xhami gje qe ben te mundur nje reklamim sa me te mire te biznesit tuaj. Ambienti ka punime mjaft cilesore si dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 50.00 m²
   • Zone interneti 50.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %