Ju jeni vizitori 4207789

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri!
 • 14218601_10207313071166143_899735076_n
  Full Screen
  • 14218601_10207313071166143_899735076_n%1/16
  • 14169697_10207313071846160_578686865_n (1)%2/16
  • 14218306_10207313066246020_2113826045_n%3/16
  • 14159205_10207313071406149_638932735_n%4/16
  • 14194377_10207313071126142_520723535_n%5/16
  • 14080869_10207313072206169_1360506735_n (1)%6/16
  • 14159215_10207313072126167_850838856_n%7/16
  • 14218126_10207313070926137_1696906937_n (1)%8/16
  • 14171981_10207313071086141_834075994_n%9/16
  • 14171889_10207313071006139_1213493953_n (1)%10/16
  • 14193572_10207313071686156_821440949_n%11/16
  • 14172033_10207313069926112_523239335_n%12/16
  • 14202963_10207313113087191_1941040237_o%13/16
  • 14233741_10207313111567153_1761717498_o%14/16
  • 14233782_10207313110887136_1290777454_o%15/16
  • 14203592_10207313128007564_1422463676_o%16/16
  1/16
  14218601_10207313071166143_899735076_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 403
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Myslym Shyri
  • Mbulim zone: 85 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte, eshte i ri dhe i sapo mobiluar, i paperdorur me pare, Eshte i ndare ne nje ambjent ndenje, nje kuzhine, nje tualet me dritare dhe nje dhome e cila ka nje mini ambjent te brendshem per garderobe.Apartamenti eshte pjese e nje objekti te ri dhe ka interio te brendshme shume lukzoze dhe komode. Eshte i orientuar ne Jug, gje qe mundeson ndricimin natyral ne pjesen me te madhe te dites.
  Per me shume informacione, na kontaktoni per nje vizite ne prone,
  Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enri Tivari
  Telefone: +355672030826
  email: enri.tivari@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta