Ju jeni vizitori 4135674

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet dupleks okazion, Rezidenca Kodra e Diellit 2
 • 27163987
  Full Screen
  • 27163987%1/5
  • IMG_7550.JPG%2/5
  • IMG_7555.JPG%3/5
  • IMG_7552.JPG%4/5
  • 2016-09-02-PHOTO-00000001%5/5
  1/5
  27163987
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 626
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: duplex
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rezidenca "Kodra e Diellit 2", Tirane
  • Zona e brendshme: 117,09 m²
  • Mbulim zone: 126,71 m²
   • per shitje 84 000 €
 • Detajet e prones

  Dupleksi ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Organizimi i brendshem perbehet nga: 1 dhome ndenje me kuzhinen te perfshire ne katin e pare dhe 2 dhoma gjumi ne katin e dyte. Orientimi eshte nga lindja (me diell te bollshem). Dupleksi ka nje lulishte te dedikuar ne pjesen e perparme. Per nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 126.71 m²
   • Zone interneti 117.09 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klinton Shabanaj
  Telefone: +355694050016
  email: klinton.shabanaj@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %