Ju jeni vizitori 4154228

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Okazion , shitet apartament te rezidenca "Kodra e Diellit 2"
 • IMG_7573
  Full Screen
  • IMG_7573%1/6
  • IMG_7570%2/6
  • IMG_7572%3/6
  • IMG_7559%4/6
  • IMG_7557%5/6
  • IMG_7556%6/6
  1/6
  IMG_7573
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 627
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rezidenca "Kodra e Diellit 2", Tirane
  • Zona e brendshme: 71,10 m²
  • Mbulim zone: 84,10 m²
   • per shitje 63 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Eshte i perbere nga dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje me kuzhine. Orientimi eshte nga lindja dhe ka ndricim te bollshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 84.10 m²
   • Zone interneti 71.10 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klinton Shabanaj
  Telefone: +355694050016
  email: klinton.shabanaj@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %