Ju jeni vizitori 4573562

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Shitje te Kodra e Diellit
 • 14054612_899825900163253_2060493336_n
  Full Screen
  • 14054612_899825900163253_2060493336_n%1/6
  • 14088741_899825970163246_1622358287_n%2/6
  • 14101727_899825926829917_65117691_n%3/6
  • 14137743_899825946829915_1623636604_n%4/6
  • 14137914_899825940163249_655550011_n%5/6
  • 14163887_906503486162161_2079680802_o%6/6
  1/6
  14054612_899825900163253_2060493336_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 630
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kodra e Diellit
  • zone: - - -
  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Zona e brendshme: 70 m²
   • per shitje 49 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete per banim dhe ne nje pallat te ndertuar kohet e fundit. Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ne sallon ndodhet edhe ambjenti i gatimit. Apartamenti eshte nje mundesi e mire investimi dhe disponon certifikate pronesie. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %