Ju jeni vizitori 4593835

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile per Shitje te Gjiri i Lalezit
 • DSCN0484.JPG
  Full Screen
  • DSCN0484.JPG%1/15
  • DSCN0474.JPG%2/15
  • DSCN0487.JPG%3/15
  • DSCN0479.JPG%4/15
  • DSCN0475.JPG%5/15
  • DSCN0476.JPG%6/15
  • DSCN0477.JPG%7/15
  • DSCN0478.JPG%8/15
  • DSCN0480.JPG%9/15
  • DSCN0481.JPG%10/15
  • DSCN0483.JPG%11/15
  • DSCN0482.JPG%12/15
  • DSCN0485.JPG%13/15
  • DSCN0488.JPG%14/15
  • DSCN0489.JPG%15/15
  1/15
  DSCN0484.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 632
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Manëz
  • Qytet: Manëz
  • zone: - - -
  • Adresa: Gjiri i Lalezit
  • Zona e brendshme: 192 m²
  • Zone toke: 220 m²
   • per shitje 236 000 €
 • Detajet e prones

  Vila ndodhet ne nje prej komplekseve me te mire ne Gji te Lalezit. Vila ndodhet ne brez te dyte dhe afersisht 50 m nga brezi i reres. Ambjenti perreth eshte me peme dhe sa me afer natyres. Kjo e ben me te vecante kete kompleks. Vila ka nje hapesire te rrethuar prej 220 m2 . Ajo eshte ne dy kate. Kati perdhe ka nje sallon te bollshem dhe nje ambjent gatimi. Kati perdhe ka nje verande te madhe dhe nje tualet. Ne katin e pere ka tre dhoma gjumi dhe nje tualet. Ne oborrin e saj vila ka edhe nje ambjent ku sherben per zgare. Vila eshte me certifikate pronesie dhe eshte nje mundesi e mire investimi pasi kohet e fundit vendi ku ndodhet eshte bere nga me te preferuarit per te jetuar ne vila. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • Zone toke 220.00 m²
   • Zone interneti 192.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %