Ju jeni vizitori 4197051

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » MAGAZINE PER QIRA PRANE TOP CHANNEL
 • IDe9c85b00-0000-0500-0000-000002e60df9
  Full Screen
  • IDe9c85b00-0000-0500-0000-000002e60df9%1/4
  • 04ec928c-ef6a-409b-8ed8-b861a4903059%2/4
  • IDe9c85b00-0000-0500-0000-000002e60df8%3/4
  • IDe9c85b00-0000-0500-0000-000002e60dfa%4/4
  1/4
  IDe9c85b00-0000-0500-0000-000002e60df9
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 133
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kashar
  • zone: - - -
  • Adresa: Mezez, Kashar, prane Top Channel
  • Zona e brendshme: 1.000 m²
  • Mbulim zone: 1.500 m²
  • Zone toke: 500 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Magazine per qira ne Mezez, Kashar, shume prane Top Channel, perballe me karburantin Bolv OIL. Siperfaqa e objektit eshte 1500 m2 si dhe perpara ka nje oborr rreth 500 m2.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 1500.00 m²
   • Zone toke 500.00 m²
   • Zone interneti 1000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edjola Shenaj
  Telefone: 00355694050073
  email: edjola.shenaj@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta