Ju jeni vizitori 4675135

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje prane Stadiumit Qemal Stafa
 • P1020654
  Full Screen
  • P1020654%1/6
  • P1020655%2/6
  • P1020652 3%3/6
  • P1020662%4/6
  • P1020657 1%5/6
  • P1020658%6/6
  1/6
  P1020654
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 399
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Dervish Hima"
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 125 m²
   • per shitje 230 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje prane st. Qemal Stafa Me nje siperfaqje te brendshme prej 110m2, organizohet ne dhome ndenje me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, korridor, dy tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor, te mireadministruar, me orientim Jug. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi 13 m2, disponon Certifikate Pronesie (hipoteke). Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 125.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %