Ju jeni vizitori 4572847

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 1+1 NË UNAZËN E RE
 • CIMG9469.JPG
  Full Screen
  • CIMG9469.JPG%1/11
  • CIMG9470.JPG%2/11
  • CIMG9474.JPG%3/11
  • CIMG9484.JPG%4/11
  • CIMG9487.JPG%5/11
  • CIMG9489.JPG%6/11
  • CIMG9493.JPG%7/11
  • CIMG9499.JPG%8/11
  • CIMG9500.JPG%9/11
  • CIMG9505.JPG%10/11
  • CIMG9508.JPG%11/11
  1/11
  CIMG9469.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 272
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Sabri Preveza"
  • Zona e brendshme: 73,10 m²
   • per shitje 43 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1, në Unazën e Re, rruga 'Sabri Preveza'. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të banimit, në një kompleks të ri pallatesh. Sipërfaqja e përgjithshme 73,1 m2, është e organizuar në një dhomë ndenje me kuzhinë, një dhomë gjumi, tualet, korridor dhe një ballkon. Është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Orientimi është nga Perëndimi dhe sheh nga rruga kryesore. Pallati disponon ashensor. Ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti shitet i mobiluar.
  Për një vizitë në pronë, jeni të lutur të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • autostrade
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore perendim
   • Supermarkete
  • Ekip
   • frigorifer
   • furnizime
   • dush
   • lavatrice
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 73.10 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • Nr. Double Bed 1
   • uje
  • Infrastrukture
   • palester
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %