Ju jeni vizitori 4688171

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Super Vile Ne Surrel, Per Shitje
 • IMG_4532
  Full Screen
  • IMG_4532%1/20
  • IMG_4535%2/20
  • IMG_4538%3/20
  • IMG_4542%4/20
  • IMG_4543%5/20
  • IMG_4547%6/20
  • IMG_4551%7/20
  • IMG_4550%8/20
  • IMG_4563%9/20
  • IMG_4587%10/20
  • IMG_4554%11/20
  • IMG_20160811_170920%12/20
  • IMG_20160811_170916%13/20
  • IMG_4572%14/20
  • IMG_4600%15/20
  • IMG_4576%16/20
  • IMG_4598%17/20
  • IMG_4602%18/20
  • IMG_4603%19/20
  • IMG_4611%20/20
  1/20
  IMG_4532
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 164
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Dajti
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 490 m²
  • Zone toke: 1.500 m²
   • per shitje 470 000 €
 • Detajet e prones

  Vila ndodhet ne Surrel, vetem 20 minuta larg nga qendra e Tiranes dhe rruga Ali Demi sapo eshte shtruar. Ka 1800 m2 toke dhe 490 m2 ndertim. Pronari eshte kujdesur te perdori materjalet me te mira dhe cdo detaj eshte trajtuar ne perfeksion. Nga brenda eshte e shtruar me parket dhe pllaka cilesore. Ka te instaluar sistemin e ngrohjes qendrore me kaldaje druri, oxhak me fryrje, panele diellore, cisterna uji, sistem audio, CCTV, ndricim dhe vaditje per kopshtin etj.
  Pozicioni i viles eshte ne nje kodrine, me pamje te lire nga te gjitha anet. Ne katin 0 ka dhomen teknike, lavanterine, nje ambjent te hapur ku mund te luajne femijet ose qe mund te kthehet ne dhoma, nje ambjent per sauna dhe xhakuzi, nje tualet dhe nje kantine vere; ne katin 1 ndodhet salloni, dhoma e gatimit dhe nje tualet; ne katin 2 ndodhet dhoma e ciftit me garderobe dhe tualet te dedikuar, dy dhoma femijesh dhe nje tualet. Perfekte per njerezit qe e duan natyren dhe privacine.
  Nga ana financiare eshte gjithashtu nje Okazion. Nese shkon ne nje kompleks, ne rastin me te mire llogaritjet behen 1000 euro/m2 per ndertimin dhe 100 euro/m2 per token. Pra kemi:
  490 000 euro ndertim
  180 000 euro toka
  40 000 euro investimet e tjera
  Totali 710 000 euro, nderkohe qe vila jone shitet per 470 000 euro dhe cilesia e ndertimit shume me larte nga ajo e komplekseve. Per me teper qe nuk i ke komshinjte ngjitur dhe natyra eshte perrallore.

  Telefononi Armandin per te organizuar nje vizite!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • Zone toke 1500.00 m²
   • Zone interneti 490.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Armand Shkembi
  Account Manager
  Telefone: +355672049200
  email: armandshkembi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %