Ju jeni vizitori 4653956

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qira tek rruga e Elbasanit
 • IMG_20160902_173654
  Full Screen
  • IMG_20160902_173654%1/11
  • IMG_20160902_173715%2/11
  • IMG_20160902_173852%3/11
  • IMG_20160902_173900%4/11
  • IMG_20160902_173826%5/11
  • IMG_20160902_173837%6/11
  • IMG_20160902_173910%7/11
  • IMG_20160902_173745%8/11
  • IMG_20160902_173802%9/11
  • IMG_20160902_173732%10/11
  • IMG_20160902_173523%11/11
  1/11
  IMG_20160902_173654
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 715
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 120 m²
  • Mbulim zone: 120 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira kati i trete i nje vile kater kateshe, shume prane rruges se Elbasanit.
  Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine, 2 banjo dhe 2 ballkone.
  Eshte totalisht i arreduar per nje jetese komode.
  Per detaje te metejshme na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 120.00 m²
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta