Ju jeni vizitori 4697253

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ne Qender
 • IMG_20160903_105655
  Full Screen
  • IMG_20160903_105655%1/15
  • IMG_20160903_105605%2/15
  • IMG_20160903_105549%3/15
  • IMG_20160903_105612%4/15
  • IMG_20160903_105447%5/15
  • IMG_20160903_105502%6/15
  • IMG_20160903_105632%7/15
  • IMG_20160903_105745%8/15
  • IMG_20160903_105734%9/15
  • IMG_20160903_110046%10/15
  • IMG_20160903_105710%11/15
  • IMG_20160903_105719%12/15
  • IMG_20160903_105908%13/15
  • IMG_20160903_105914%14/15
  • IMG_20160903_105519%15/15
  1/15
  IMG_20160903_105655
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 716
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Zogu I
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament ne qira ne Bulevardin Zogu I.
  Apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon.
  Ndodhet ne katin e 4 te nje godine 9 kateshe me ashensor dhe eshte pjeserisht i mobiluar.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta