Ju jeni vizitori 4678066

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, Vile 2-kateshe
 • DSC_0880.JPG
  Full Screen
  • DSC_0880.JPG%1/68
  • DSC_0909.JPG%2/68
  • DSC_0861.JPG%3/68
  • DSC_0849.JPG%4/68
  • DSC_0852.JPG%5/68
  • DSC_0853.JPG%6/68
  • DSC_0856.JPG%7/68
  • DSC_0858.JPG%8/68
  • DSC_0863.JPG%9/68
  • DSC_0860.JPG%10/68
  • DSC_0877.JPG%11/68
  • DSC_0866.JPG%12/68
  • DSC_0868.JPG%13/68
  • DSC_0846.JPG%14/68
  • DSC_0869.JPG%15/68
  • DSC_0907.JPG%16/68
  • DSC_0870.JPG%17/68
  • DSC_0871.JPG%18/68
  • DSC_0874.JPG%19/68
  • DSC_0876.JPG%20/68
  • DSC_0875.JPG%21/68
  • DSC_0878.JPG%22/68
  • DSC_0881.JPG%23/68
  • DSC_0882.JPG%24/68
  • DSC_0883.JPG%25/68
  • DSC_0884.JPG%26/68
  • DSC_0885.JPG%27/68
  • DSC_0886.JPG%28/68
  • DSC_0890.JPG%29/68
  • DSC_0889.JPG%30/68
  • DSC_0891.JPG%31/68
  • DSC_0892.JPG%32/68
  • DSC_0893.JPG%33/68
  • DSC_0894.JPG%34/68
  • DSC_0898.JPG%35/68
  • DSC_0896.JPG%36/68
  • DSC_0903.JPG%37/68
  • DSC_0901.JPG%38/68
  • DSC_0902.JPG%39/68
  • DSC_0906.JPG%40/68
  • DSC_0905.JPG%41/68
  • DSC_0908.JPG%42/68
  • DSC_0936.JPG%43/68
  • DSC_0911.JPG%44/68
  • DSC_0910.JPG%45/68
  • DSC_0912.JPG%46/68
  • DSC_0919.JPG%47/68
  • DSC_0922.JPG%48/68
  • DSC_0918.JPG%49/68
  • DSC_0926.JPG%50/68
  • DSC_0925.JPG%51/68
  • DSC_0927.JPG%52/68
  • DSC_0930.JPG%53/68
  • DSC_0928.JPG%54/68
  • DSC_0938.JPG%55/68
  • DSC_0934.JPG%56/68
  • DSC_0939.JPG%57/68
  • DSC_0940.JPG%58/68
  • DSC_0945.JPG%59/68
  • DSC_0944.JPG%60/68
  • DSC_0952.JPG%61/68
  • DSC_0946.JPG%62/68
  • DSC_0941.JPG%63/68
  • DSC_0949.JPG%64/68
  • DSC_0947.JPG%65/68
  • DSC_0950.JPG%66/68
  • DSC_0951.JPG%67/68
  • DSC_0953.JPG%68/68
  1/68
  DSC_0880.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB888
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 240 m²
  • Mbulim zone: 240 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet me qira vile 2-kateshe ne rrugen e Elbasanit.
  Vila perbehet nga 4 dhoma gjumi dhe 2 sallone ndenje, ka siperfaqe te brendeshme prej 240m2 dhe nje siperfaqe te jashteme gjelberimi prej 2200m2.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kotaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 240.00 m²
   • Zone interneti 240.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta