Ju jeni vizitori 4697260

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira 3+1+2
 • de9f4419-58f5-4eca-b037-33e914c5efa8
  Full Screen
  • de9f4419-58f5-4eca-b037-33e914c5efa8%1/18
  • 1a41a755-4331-4a0b-a11f-5b72937c9f27%2/18
  • 1b7fdfe6-0576-4081-8b77-f0d3f669bd02%3/18
  • 94d07ca9-7dbb-4688-9d12-45d393b8c196%4/18
  • d735bc38-ae66-4e5c-8fc1-13b845a6bf33%5/18
  • a631ab5e-57df-49da-8234-8f3371b283d1%6/18
  • 96677bf5-ba3a-4d9f-9319-12e9240dfec4%7/18
  • 92a254d1-1fb9-4d43-8330-fe0f042542a2%8/18
  • 04ee7ef2-9702-45b4-85ef-d05f9086ef2f%9/18
  • 630f13c4-8bcf-42bd-bb7b-894efda63e34%10/18
  • f2db7a5f-c229-441e-abb8-de04c299be6a%11/18
  • ea39221a-eec6-427c-b5ab-166ff1cbb26f%12/18
  • e035e9f2-e0b5-45b3-a1c2-7d65de2b39cf%13/18
  • 00ce1e06-4efe-45c1-b4e4-54e96b611f5a%14/18
  • ac24e5a4-cd9a-4995-9c98-b131e825e6a4%15/18
  • 87293737-399d-429e-bb81-0556d2474b43%16/18
  • be82d09e-e31c-4d11-8120-7a89faf8131c%17/18
  • e5412b34-c3d0-490c-832a-936eda0f883b%18/18
  1/18
  de9f4419-58f5-4eca-b037-33e914c5efa8
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 97
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 180 m²
  • Mbulim zone: 270 m²
   • per shitje 350 000 €
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 3+1 prane Kopshtit Botanik.
  Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 180m2 me nje mobilim shume modern dhe mjaft komod.
  Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, nje sallon, kuzhine me vehte, 2 tualete dhe verande 90m2.
  Apartamenti ka nje pamje fantastike te zones dhe cdo dhome ka ndritcim te bollshem natyral.
  Ne dispozicion te apartamentit eshte nje post parkimi gjithashtu edhe nje pishine mjaft relaksuese.
  Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te qete te Tiranes.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 270.00 m²
   • Zone interneti 180.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %