Ju jeni vizitori 4588234

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 me qira
 • 45649469-8cdd-45d0-a776-029d3fb93085
  Full Screen
  • 45649469-8cdd-45d0-a776-029d3fb93085%1/10
  • 248c0f39-12f6-4baa-a73b-c7e85bc72334%2/10
  • 015894e9-ae6e-42f5-a605-4600b48fa8e7%3/10
  • ed766c2b-95bd-4cb7-8bf1-29c1facfc453%4/10
  • cc11ca1e-efdc-47b0-a84a-31e0e3d6af80%5/10
  • 15e435e7-82df-4f26-93c7-59ff1e053f7d%6/10
  • 09b5a332-b8d6-47e0-92c9-e936d317fe84%7/10
  • 62ac0305-3326-4d40-9ed2-f20c78af5c42%8/10
  • fbad0d85-865e-497b-939d-e64b402d1292%9/10
  • 16421a37-b53c-42f5-b6bb-a9198fa54f1e%10/10
  1/10
  45649469-8cdd-45d0-a776-029d3fb93085
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 98
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 136 m²
  • Mbulim zone: 176 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik.
  Apartamenti ka siperfaqe te brendshme 136m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon, kend kuzhine te vecuar, 2 tualete dhe verande 40m2.
  Ofrohet totalisht i arreduar me mobilje shume moderne dhe komode.
  Pjese e apartamentit eshte edhe shfrytezimi i pishines pjese e brendshme e nderteses dhe garazh per nje post parkimi.
  Ndodhet ne katin e peste dhe ka nje pamje fantastike dhe relaksuese te zones perreth.
  Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 176.00 m²
   • Zone interneti 136.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta