Ju jeni vizitori 4153091

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje me hipoteke tek Pallatet Cabej,Misto Mame
 • 1af6bdce-320d-4d16-82cd-bad728eaa8f6
  Full Screen
  • 1af6bdce-320d-4d16-82cd-bad728eaa8f6%1/13
  • 2d2fca75-1181-411d-8697-7c0b4bac40b2%2/13
  • 0a45fefd-ea06-4bc7-abe1-2b9e4db1d5e2%3/13
  • 05a38329-96a9-4885-beda-977c0f294240%4/13
  • c12c7d3c-cbc6-41ca-9890-d43bb55e2550%5/13
  • 164c6053-7e8d-425b-99be-73ef8dab2b74%6/13
  • 0c8d9d8c-3a32-4361-b73b-6a810ffbffa6%7/13
  • c75d43f2-c286-453e-9865-0fd03720a995%8/13
  • f2efac02-73ec-491e-bf29-b1d6307b1890%9/13
  • 5253b2aa-684d-476c-aa62-2399d12ed643%10/13
  • f48fb4ec-c873-4ce4-8804-4cc228bd8c66%11/13
  • de62d299-581d-466f-baf7-aff4d91887f9%12/13
  • 46ab0d70-32f8-4837-ad4d-9897e008b1ae%13/13
  1/13
  1af6bdce-320d-4d16-82cd-bad728eaa8f6
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 134
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Ish Misto Mame,Pallatet Cabej
  • Zona e brendshme: 76,60 m²
  • Mbulim zone: 89 m²
   • per shitje 46 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Misto Mames. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te banimit te nje pallati me punime shume cilesore Siperfaqja totale eshte 89m2. Ka nje organizim shume te rregullt me nje koridor qe ben shperndarjen, dy dhoma gjumi, nje ambjent ndenje+ngrenie, nje ballkon, nje tualet me dritare. Apartamentit i jane bere punime ekstra, si mure te patinuara dhe tavan gipsi. Orjentimi eshte nga veri-perendimi dhe lindja cka e ben qe te kete ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe kohes. Disponon certifikate pronesie. Per nje vizite ne prone ose informacion me te detajuar ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 89.00 m²
   • Zone interneti 76.60 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %