Ju jeni vizitori 4201847

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qira ne Unazen e Re
 • 371143e3-302b-4c28-b837-26713983b0fd
  Full Screen
  • 371143e3-302b-4c28-b837-26713983b0fd%1/11
  • 55a07fba-52fe-4186-bd30-ac696bf0703e%2/11
  • 71799e4d-3e8a-4d3d-b60c-af6de9555907%3/11
  • 0992ded4-390c-42cc-b5df-d09aaebb1c97%4/11
  • 0992ded4-390c-42cc-b5df-d09aaebb1c97%5/11
  • 9f07413a-2350-437f-8b42-6d2da64ac342%6/11
  • 26bb8d86-1b60-41e1-b7d4-27006e65b8b8%7/11
  • 4a8e3cbd-b285-4e99-a2cd-184cbc770d13%8/11
  • c831f862-d2bf-4735-917e-eaab34f2943d%9/11
  • 5a99a79a-eee3-40bb-81bb-94bb9019389a%10/11
  • 9ab93c51-670c-4e6c-a25e-18f1f09bb15c%11/11
  1/11
  371143e3-302b-4c28-b837-26713983b0fd
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 135
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 87 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • Per qira  270 €
 • Detajet e prones

  Apartament per qira ne zonen e Unazes se re.Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri.Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe mobilimi eshte bashkekohor.Perbehet nga 2 ballkone si dhe 2 tualete.Pjese e apartamentit eshte dhe nje verande,e cila mund te perdoret si ambjent relaksues.Vendodhja e tij,buze rruges kryesore e ben ate te aksesueshem dhe te favorshem.Per nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 87.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta