Ju jeni vizitori 4692593

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ne qender
Reserved
 • 20160817_122809
  Full Screen
  Reserved
  • 20160817_122809%1/6
  • 20160817_122929%2/6
  • 20160817_122858%3/6
  • 20160817_122819%4/6
  • 20160817_122834%5/6
  • 20160817_122908%6/6
  1/6
  20160817_122809
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 347
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: Reserved
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 90 m²
  • Mbulim zone: 95 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera tek galeria ish kinema 17 nentori apartament ne gjendje shume te mire. Hyrja eshte e mobiluar dhe ka drejtim P-L. Zona eshte mjaft e preferuar dhe shume afer qendres. Per me shume informacione jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.00 m²
   • Zone interneti 90.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta