Ju jeni vizitori 4177795

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitje/Qira kati 2-te i nje vile
 • IMG_20160824_121214
  Full Screen
  • IMG_20160824_121214%1/13
  • IMG_20160824_121149%2/13
  • IMG_20160824_115237%3/13
  • IMG_20160824_115632%4/13
  • IMG_20160824_115102%5/13
  • IMG_20160824_115031%6/13
  • IMG_20160824_115111%7/13
  • IMG_20160824_115157%8/13
  • IMG_20160824_115221%9/13
  • IMG_20160824_115209%10/13
  • IMG_20160824_115341%11/13
  • IMG_20160824_115135%12/13
  • IMG_20160824_115639%13/13
  1/13
  IMG_20160824_121214
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 858
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga Bardhyl
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Arkitekt Sinani
  • Zona e brendshme: 150 m²
  • Mbulim zone: 150 m²
   • per shitje 180 000 €
   • Per qira  370 €
 • Detajet e prones

  Ofrohet me qira kati 2-te i nje vile me siperfaqe 150m2, i organizuar ne sallon, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar.
  Punimet dhe mobiljet jane cilesore, kondicionimi ne cdo dhome, i pavarur. Per nje vizite ne prone ju lutem na telefononi
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 150.00 m²
   • Zone interneti 150.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervin Demiraj
  Telefone: +355694004130
  email: e.demiraj@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %