Ju jeni vizitori 4628952

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 3+1 ne rrugen :Him Kolli
 • 24
  Full Screen
  • 24%1/15
  • 1%2/15
  • 4%3/15
  • 2%4/15
  • 3%5/15
  • 5%6/15
  • 8%7/15
  • 7%8/15
  • 6%9/15
  • 9%10/15
  • 10%11/15
  • 13%12/15
  • 14%13/15
  • 21%14/15
  • 25%15/15
  1/15
  24
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 484
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Him KOlli
  • Zona e brendshme: 118 m²
   • per shitje 139 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 3+1 ne rrugen Him Kolli.Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete,2 ballkone.Ndodhet ne nje ndertim te ri ,me ashensor.Siperfaqet jane te shfrytezueshme .Ne dhomen e ndenjes ka edhe nje ambjent me oxhak.Apartamenti te ofron nje jetese komode dhe afer qendres se qytetit.Disponon certifikate pronesie.
  Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 118.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Saimir Xhelili
  Telefone: 00355695549112
  email: saimir.xhelili@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %