Ju jeni vizitori 4694125

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet shtepi 2+1 afer shkolles 9 vjecare 'Qemal Mici'
 • Living Room
  Full Screen
  • Living Room%1/6
  • Hall%2/6
  • Hall%3/6
  • Room 1 %4/6
  • Room 2 %5/6
  • Garderobe%6/6
  1/6
  Living Room
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 257
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Unaza e Re
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja 16 , perballe shkolles 9 vjecare "Qemal Mici"
  • Zona e brendshme: 85 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet shtepi 2+1 afer shkolles 9 vjecare 'Qemal Mici' , shtepia eshte e perbere nga 2 dhoma gjumi te mobiluara , 1 kuzhine te mobiluar dhe dhoma e ndenjes e perbashket , shtepia ka edhe nje dhome garderobe . Ndodhet ne katin e pare dhe ofron dhe nje oborr lulishte . Siperfaqja e shtepise eshte 85 metra katrore dhe eshte e pajisur me certifikate pronesie.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 85.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %