Ju jeni vizitori 4146343

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Super apartament me qira ne Don Bosko
Ekskluzive
 • s
  Full Screen
  • s%1/15
  • f%2/15
  • a%3/15
  • h%4/15
  • d%5/15
  • o%6/15
  • i%7/15
  • h%8/15
  • q%9/15
  • w%10/15
  • y%11/15
  • f%12/15
  • WhatsApp Image 2016-09-06 at 11.42.27%13/15
  • WhatsApp Image 2016-09-06 at 11.42.53%14/15
  • 20160831_145435%15/15
  1/15
  s
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 167
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 113 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet apartament super i mobiluar me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri shume cilesor te sapo perfunduar. Ai ka dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje te madhe dhe dy tualete. Organizimi shume i mire. Apartamenti eshte e sistem qendror ngrohje-ftohje. Totalisht i mobiluar shume bukur. Gjithcka e re. Apartamenti ka dhe nje garazh nentoke.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 113.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eglent Bici
  Broker
  Telefone: +355672049400
  email: eglentbici@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta