Ju jeni vizitori 4688180

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET LOKAL ME BIZNES NË UNAZËN E RE
 • CIMG9832.JPG
  Full Screen
  • CIMG9832.JPG%1/6
  • CIMG9828.JPG%2/6
  • CIMG9833.JPG%3/6
  • Cap 1.JPG%4/6
  • CIMG9836.JPG%5/6
  • CIMG9830.JPG%6/6
  1/6
  CIMG9832.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 276
  • Tipi i prones: Bar
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Joklin Persi"
  • Zona e brendshme: 36 m²
   • per shitje 55 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet lokal me biznes të ngritur në Unazën e Re, rruga 'Joklin Persi'. Ndodhet në katin e parë, mes një kompleksi të ri pallatesh. Ka një sipërfaqe 36 m2, e organizuar në një ambient dhe një tualet. Disponon të gjithë bazën materiale për të funksionuar dhe punuar sërish. Ka verandë dhe hapësirë të shfrytëzueshme përpara. Orientimi është Jug-Perëndim.
  Ekziston edhe mundësia e shkëmbimit me një apartament.
  Për më shumë informacion, jeni të lutur të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Bar
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Banka
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore jug/perendim
   • Supermarkete
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • frigorifer
   • furnizime
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 36.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %