Ju jeni vizitori 4585603

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent komercial
 • 14248828_1497500110275704_2079644186_n
  Full Screen
  • 14248828_1497500110275704_2079644186_n%1/5
  • 14256361_1497500116942370_1242755357_n%2/5
  • 14269607_1497500086942373_1579365144_n%3/5
  • 14269681_1497500073609041_1767135486_n%4/5
  • 14249094_1497500046942377_1606910260_n%5/5
  1/5
  14248828_1497500110275704_2079644186_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 409
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e Re te godina e Astirit
  • Zona e brendshme: 495,50 m²
  • Mbulim zone: 450 m²
  • Zone toke: 45,40 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent komercial tek unaza e re te godina e ish Astirit.
  Ndodhet buze rruges kryesore Teodor Keko ne bodrumin e nje pallati te ri re veshur nga te gjitha anet me gips.
  Ambjenti eshte i pershtatshem per depo farmaceutike, ambjent lojra fati, bilardo etj.
  Hyrje nga jashte objektit me shkalle si dhe ne qender te ambjentit me ashensor, si dhe dy tualete.
  Per me teper informacion ju ftojme te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 450.00 m²
   • Zone toke 45.40 m²
   • Zone interneti 495.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta