Ju jeni vizitori 4585651

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET APARTAMENT 2+1 NË ELBASAN
 • 20160814_103152
  Full Screen
  • 20160814_103152%1/2
  • 20160814_103156%2/2
  1/2
  20160814_103152
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 277
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Elbasan
  • Qark ose prefekture: Elbasan
  • Qytet: Elbasan
  • zone: - - -
  • Adresa: Elbasan, Lagja "Haxhiaj"
  • Zona e brendshme: 74 m²
   • per shitje 17 650 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 në qytetin e Elbasanit, pranë Universitetit Aleksandër Xhuvani. Apartartamenti ndodhet në një pallat 5-katësh, në katin e pestë, me sipërfaqe të përgjithshme 74 m2. I organizuar me një dhomë ndenjeje me kuzhinë të veçuar, dy dhoma gjumi dhe një tualet. Është i mirëorganizuar si apartament. Orientimi është nga veri-perëndimi. Ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme. Prona është e pajisur me çertifikatë pronësie.

  Për një vizitë në pronë, ju lutem më kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhine e vogel
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Stacion/zjarrfikes
   • zona jeshile
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Librari publike
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 74.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • uje
  • Infrastrukture
   • tarrace
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gesajta Mema
  Telefone: +355662044228
  email: g.mema@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %