Ju jeni vizitori 4575253

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet shtepi 2+1 me qera ne Currila
 • Kitchen
  Full Screen
  • Kitchen%1/15
  • f7ef9999-8665-482d-988e-c5f72eb0733a%2/15
  • f96405bc-aee0-40d4-8cdf-a366672f0357%3/15
  • bb305dbe-36bb-41ab-8e93-237a439b247a%4/15
  • 6825911e-b636-409f-b54b-ccd6c85a4443%5/15
  • 0341aefc-175d-4b71-98d2-292cd90fed8a%6/15
  • c2e1f73c-7fa8-4384-873a-0008e6dfa466%7/15
  • 9a06ae67-5b26-4a35-baae-3ccf2ed6258d%8/15
  • bd3d14cf-5ca5-48c5-a91e-d650ef802b5d%9/15
  • f10f39e0-c899-4f19-a774-8a14100654db%10/15
  • 7acf829d-ee67-4724-9011-4968b8ade42c%11/15
  • 31e2ede4-44ad-4340-85ea-034155d80998%12/15
  • 74593274-0451-47a1-9ac9-f2c7d3aa9404%13/15
  • 8273514f-60cb-42d9-a77e-4ec6db4b2455%14/15
  • 47a06ca8-ce2b-4543-9347-9b0b79db289d%15/15
  1/15
  Kitchen
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 258
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Currila
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Currilave
  • Zona e brendshme: 112 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Jepet shtepi 2+1 me qera ne Currila , shtepia perbehet nga 2 dhoma gjumi , 1 dhome gjumi matrimoniale , 1 dhome gjumi per femije , 1 tualet qendor i kompletuar , 1 tualet ne dhomen matrimoniale i kompletuar . Shtepia te ofron nje pamje te plote te detit dhe nje pamje te shtetitores se kodres su Currilave . Perbehen dhe nga 2 ballkone , njeri perpara nga pamja e detit , nje mbrapa tek pamja e kodres. Parking i siguruar nga pallati , ofrohet dhe nje garazhd per makinen me nje kosto te vecante 50 euro muaji. Pallati eshte ndertim i ri dhe eshte i lidhur me rrjetin elektrik dhe hidraulik.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 112.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta