Ju jeni vizitori 4122711

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per Qera
 • IMG_0292.JPG
  Full Screen
  • IMG_0292.JPG%1/9
  • IMG_0288.JPG%2/9
  • IMG_0289.JPG%3/9
  • IMG_0290.JPG%4/9
  • IMG_0293.JPG%5/9
  • IMG_0294.JPG%6/9
  • IMG_0295.JPG%7/9
  • IMG_0291.JPG%8/9
  • IMG_0296.JPG%9/9
  1/9
  IMG_0292.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 141
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sheshi Willson
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Ymer Kurti
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Zone toke: 100 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Qera mbrapa Postes 8. Ka nje planimetri shume te rregullte dhe nje organizim perfekt te ambjenteve te brendshme. Apartamenti ka nje mobilim moderne. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te ri. Ka akses shume te mire te cdo lloj facilitete si shkolla, supermarkete, transportin publike. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Afrim Allkoci
  Agent
  Telefone: +355672038405
  email: afrim_enternal@cantury21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta