Ju jeni vizitori 4675262

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje Ali Demi
Ekskluzive
 • IMG_20160902_145647
  Full Screen
  • IMG_20160902_145647%1/7
  • IMG_20160902_145632%2/7
  • IMG_20160902_145549%3/7
  • IMG_20160902_145638%4/7
  • IMG_20160902_145653%5/7
  • IMG_20160902_145554%6/7
  • IMG_20160902_145659%7/7
  1/7
  IMG_20160902_145647
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 169
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Afer Oshe
  • Zona e brendshme: 57 m²
  • Mbulim zone: 55 m²
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne lagjen Ali Demi. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues dhe eshte ne katin e peste. Apartamenti eshte i rregulluar dhe ka pjesen e guzhines. Orientimin e ka jug-lindje.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 55.00 m²
   • Zone interneti 57.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gledius Bocaj
  Real Estate Agent
  Telefone: +355676022313
  email: glediusbocaj@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %