Ju jeni vizitori 4615385

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » -Jepet shtepi me qera tek pallati i sportit ne Durres tek pallati i 'Barons'
 • IMG-20160804-WA0037
  Full Screen
  • IMG-20160804-WA0037%1/22
  • IMG-20160804-WA0009%2/22
  • IMG-20160804-WA0015%3/22
  • IMG-20160804-WA0036%4/22
  • IMG-20160804-WA0033%5/22
  • IMG-20160804-WA0007%6/22
  • IMG-20160804-WA0011%7/22
  • IMG-20160804-WA0006%8/22
  • IMG-20160804-WA0008%9/22
  • IMG-20160804-WA0000%10/22
  • IMG-20160804-WA0010%11/22
  • IMG-20160804-WA0003%12/22
  • IMG-20160804-WA0002%13/22
  • IMG-20160804-WA0005%14/22
  • IMG-20160804-WA0001%15/22
  • IMG-20160804-WA0029%16/22
  • IMG-20160804-WA0028%17/22
  • IMG-20160804-WA0026%18/22
  • IMG-20160804-WA0023%19/22
  • IMG-20160804-WA0035%20/22
  • IMG-20160804-WA0039%21/22
  • IMG-20160804-WA0030%22/22
  1/22
  IMG-20160804-WA0037
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 261
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Pallati I Sporteve
  • zone: - - -
  • Adresa: Lagja 5 , rruga "Mujo Ulqinaku" , pallati sportit
  • Zona e brendshme: 102 m²
   • Per qira  550 €
 • Detajet e prones

  Jepet shtepi me qera tek pallati i sportit ne Durres tek pallati i 'Barons'
  -Kati i 8 me ashensor
  -Pallat i ri
  -Mobilim modern
  -Shtepia ka pamje fantastike te qytetit dhe te portit
  -Verande 110m2
  -Shtepia 92m2
  -Dhome femijesh me shume hapsire + banjo
  -2 Kuzhina , 1 e brendshme e kompletuar dhe e vecuar nga dhoma e ndenjes , 1 e jashtme me hyrje nga veranda e kompletuar dhe funksionale e vecuar nga shtepia
  -Jepet me qera ose shitet !
  -Cmimi i qerase Diskutueshem.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 102.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marsida Guma
  Telefone: +355699807681 / +35552500026
  email: info.newday@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta