Ju jeni vizitori 4673388

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile 2 kateshe
 • 14285383_10207162861093084_782179906_o
  Full Screen
  • 14285383_10207162861093084_782179906_o%1/8
  • 14303770_10207162861373091_1642789777_o%2/8
  • 14233361_10207162861173086_127721711_o%3/8
  • 14274349_10207162861413092_789326051_o%4/8
  • 14285500_10207162861053083_1349429350_o%5/8
  • 14285033_10207162861013082_2054058265_o%6/8
  • 14273327_10207162861213087_464045531_o%7/8
  • 14273493_10207162861253088_2102261681_o%8/8
  1/8
  14285383_10207162861093084_782179906_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 411
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Korçë
  • Qark ose prefekture: Korçë
  • Qytet: Korçë
  • zone: - - -
  • Adresa: Ne qender te fshtatit Dardhe
  • Zona e brendshme: 100 m²
   • per shitje 50 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile teper e vecante, e ndertuar e gjitha me gure. E organizuar ne 2 kate, ku ne katin e pare ndodhet kuzhina+ dhoma e ndenjes dhe nje tualet, ne katin e dyte ndodhet dhoma e gjumit+ nje hapesire ndetjeje. E gjithe vila eshte me parket druri qe te mundeson ngrohtesine dhe konfortin.
  Vila perfekte per stinen e Dimrit por gjithashtu edhe per Veren, per freskine qe te ofrohet nga ajri i paster i malit dhe natyra e gjelber nga e cila rrethohet. Vila rrethohet nga nje oborr atraktiv ku ne krah pasqyrohen vargmalet. Panorame e tille ofrohet dhe nga dritaret e viles.
  Per me shume informacion, jeni te ftuar per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %