Ju jeni vizitori 4136632

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 3+1
 • 14249288_10207155439427547_1273161512_n
  Full Screen
  • 14249288_10207155439427547_1273161512_n%1/18
  • 14249309_10207155439347545_1280314435_n%2/18
  • 14302399_10207155439627552_1729159396_n%3/18
  • 14256385_10207155440907584_1177832870_n%4/18
  • 14281562_10207155439507549_119004195_n%5/18
  • 14249272_10207155439747555_860817811_n%6/18
  • 14248873_10207155472708379_229799031_n%7/18
  • 14249000_10207155440227567_500400503_n%8/18
  • 14269444_10207155453707904_1560429861_n%9/18
  • 14248762_10207155440147565_1734942917_n%10/18
  • 14287530_10207155449987811_148298245_n%11/18
  • 14269630_10207155453467898_669992239_n%12/18
  • 14281386_10207155472588376_1136899591_n%13/18
  • 14269429_10207155456507974_1868907907_n%14/18
  • 14256286_10207155440067563_609917792_n%15/18
  • 14256807_10207155442227617_1960936022_n%16/18
  • 14287514_10207155472508374_1936282893_n%17/18
  • 14269786_10207155472428372_894185998_n%18/18
  1/18
  14249288_10207155439427547_1273161512_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 412
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 180 m²
  • Mbulim zone: 200 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 3+1, ne katin e trete te nje objekti 11 katesh, prane liqenit te Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqe pre 180 m2, te organizuar ne nje ambjent ndenje, gatimi dhe ngrenie, dy tualete ku njera ndodhet brenda dhomes matrimoniale, tre dhoma gjumi, nje depo dhe nje ballkone. Perban sistem qendrore ngrohje-ftohje dhe eshte i arreduar ne menyre bashkohore. Ne apartament perfshihet dhe nje garazh me nje post parkimi. Apartamenti eshte i orientuar nga Jugu dhe Perendimi, gje e cila i mundeson ndricim natyrale gjate te gjithe dites si dhe nje panorame te mrekullueshme nga liqeni dhe parku. Menyra e organizimit te apartamentit si dhe vendodhja e tij, e bejne zgjedhjen e duhur per nje jetese komode dhe me stil.
  Per me shume informacione jeni te ftuar per nje vizite ne prone.
  Ju faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 200.00 m²
   • Zone interneti 180.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esad Hysaj
  Telefone: +355672030827
  email: esad.hysaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta