Ju jeni vizitori 4585594

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent Tregtar me qira ne Bulevardin Gjergj Fishta
 • Untitled
  Full Screen
  • Untitled%1/1
  1/1
  Untitled
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 173
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blv.Gjergj Fishta
  • zone: - - -
  • Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta
  • Zona e brendshme: 270 m²
  • Mbulim zone: 270 m²
   • Per qira  3 199 €
 • Detajet e prones

  Ne Bulevardin Gjergj Fishta prane OSSHE te qendra Alpas , ne katin perdhe te nje pallati te ri , me pamje ballore dhe me akses direkt ne Bulevard jepet me qira nje ambjent Tregtar .Ambienti eshte i kompletuar dhe i gatshem per perdorim dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme . Ambjenti ka nje lartesi 4.70 m2 i shtruar me pllake, i lyer me boje te bardhe, i ndricuar dhe me ajer te kondicionuar, 1 banjo e kompletuar . Ne cmimin e qerase eshte i perfshire tatimi ne burim .
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 270.00 m²
   • Zone interneti 270.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Astrit Fadili
  Reas Estate Agent
  Telefone: +355676022312
  email: astritfadili@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta