Ju jeni vizitori 4640426

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament te 21 Dhjetori.
 • SAM_6047.JPG
  Full Screen
  • SAM_6047.JPG%1/8
  • SAM_6055.JPG%2/8
  • SAM_6046.JPG%3/8
  • SAM_6040.JPG%4/8
  • SAM_6039.JPG%5/8
  • SAM_6042.JPG%6/8
  • SAM_6036.JPG%7/8
  • SAM_6048.JPG%8/8
  1/8
  SAM_6047.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 348
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 21 dhjetori
  • zone: - - -
  • Adresa: 21 DHJETORI
  • Zona e brendshme: 59 m²
  • Mbulim zone: 59 m²
   • per shitje 54 000 €
 • Detajet e prones

  Shite ose jepet me qera apartament me nje siperfaqe prej 59 m2 i ndodhur ne nje pallat te ri ne zonen e 21 dhjetorit. Ambienti ka nje organizim te brendshem prej 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, tualet dhe ballkon. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 59.00 m²
   • Zone interneti 59.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %