Ju jeni vizitori 4638690

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET TRUALL TEK SHKËMBI I KAVAJËS, DURRËS.
 • Untitled
  Full Screen
  • Untitled%1/1
  1/1
  Untitled
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 280
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Durrës, Shkëmbi i Kavajës.
  • Zona e brendshme: 9.000 m²
   • per shitje 900 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall me sipërfaqje 9000 m2 në Durrës, në pjesën e sipërme të Shkëmbit të Kavajës. Duke qenë se ka pamje nga deti mund të jetë e shfrytëzyeshme për çfarëdolloj aktiviteti, sigurisht edhe për ndërtime të ndryshme (hotel/ pallat). Zona është mjaft e përshtatshme për të sjellë një risi të re në turizëm.

  Për më tepër informacion dhe për një vizitë në truall, mos hezitoni të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • drejtimi I paneleve diellore
   • Supermarkete
   • Pamje nga deti
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 9000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Daniela Selimaj
  Telefone: +355662044217
  email: d.selimaj@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %